Skupina C&B GROUP od roku 2009 poskytuje prémiové služby v oblasti produkce on-line obsahu, reputation managementu a public relations.b.

Seniorní píarista

Uvažovali jste v poslední době o tom, že by stálo za to zkusit v práci něco nového? Chcete se postavit výzvě? Pokud ano, tak je tu nabídka, která rozhodně stojí za Vaši pozornost. Tedy pokud Vás baví živit se v oblasti komunikace…

Pokud jste začali číst i tento odstavec, tak předpokládáme, že by Vás to bavilo. Fajn! Tak my se rychle představíme: jsme komunikační agentura, která na trhu působí už více jak 10 let. V našich nových kancelářích, které máme přímo na metru Vysočanská, nás sedí okolo dvaceti. Jsme mladý (a zábavný, a kreativní a po všech stránkách fajn) kolektiv. A protože máme celkem hodně práce, rádi bychom mezi nás přibrali novou posilu na pozici, kterou by šlo nejlépe popsat jako PR Senior nebo PR Manager.

Nepotrpíme si ale na škatulkování. Pracujeme na projektech, ve kterých není místo pro rutinu a naši kolegové dostávají prostor pro vlastní hru. Důležitější než tituly na vizitce jsou pro nás Vaše zkušenosti a přístup. Hledáme proto někoho, kdo má tah na branku a chuť posouvat věci vpřed. Někoho, kdo dokáže přicházet s nápady a komu nechybí odvaha a zodpovědnost si je obhájit a realizovat. Někoho, kdo dokáže své kolegy inspirovat, ale i řídit. Někoho, kdo se vyžívá v krizové komunikaci, přemýšlí strategicky a orientuje se v politice, byznysu a veřejném dění. Hledáme profíka, který už má něco za sebou a chce se posunout někam dál.

Pochopitelně Vás asi zajímá, jak bychom si takového člověka vážili z pohledu peněz. Jsme v tomto ohledu celkem přizpůsobiví. Dobře a adekvátně oceníme jednoznačné zkušenosti a praxi. Kdo jde k nám, ten si polepší.

Pojďme si ale o tom všem popovídat osobně nad Vaším životopisem. Chceme se s Vámi vidět, poznat se a pobavit se o Vašich představách, zkušenostech a ambicích.

A jestli jste to fakt dočetli až sem, tak už neztrácejte čas a posílejte životopis.

Domluvíme se na schůzku!


Informace o pozici

Společnost
C&B GROUP a.s.
Adresa
Sokolovská 979/209, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová strategie, Specialista PR, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel