Onlio, a.s. je moderní ambiciózní firma, která může nabídnout více než 25 let zkušeností svého teamu v oblasti informačních technologií a světa IT. Vyvíjíme, implementujeme a podporujeme unikátní softwarové aplikace a jejich řešení.

Šéf SW vývoje / Developer team leader

  • Vývojářský tým pro dodávku zákaznických projektů i našich produktů hledá posilu do týmu.
  • Chceš uplatnit své schopnosti v přátelském prostředí?
  • Přijď se podívat na palubu naší lodi, abys zjistil, že chceš plout s námi.

Náplň činnosti

  • rozhodovací pravomoci ve strategickém rozvoji divize, architektuře produktů, používaných technologiích
  • úzká spolupráce s businessem - prodej, projektoví a produktoví manažeři
  • vedení rostoucího týmu vývojářů - mentoring, zadávání práce, koordinace, kontrola
  • vlastní samostatný vývoj vlastních SW produktů, zakázkový vývoj řešení dodávaných na zakázku

Profil kandidáta

  • zkušenost s vedením delivery týmu
  • znalost moderních technologií ( JAVA , Kotlin, React )
  • znalosti projektového řízení agile a waterfall
  • vyzrálá osobnost s přirozenou autoritou
  • pozitivní přístup
  • preference nejen svých, ale zejména firemních zájmů

Výhodou

  • znalost Kotlin, Maven, Gradle, Git, Spring Framework
  • znalost produktů Atlassian, Alfresco, Liferay, SwitchYard
  • znalost aplikačních serverů – Tomcat / WildFly

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu, homeoffice, HPP, OSVČ
  • zázemí stabilní české firmy s pohodovým kolektivem a individuálním přístupem
  • angličtina na pracovišti, cvičení na pracovišti
  • Multisport karta
  • 20 + 5 dní dovolené
  • příspěvek na týmové akce
  • ovoce a nápoje na pracovišti zdarma
  • pracoviště v moderních kancelářích na Praze 7 s bezproblémovým parkováním

Společnost
Onlio, a.s.
Adresa
U garáží 1611/1, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, IT ředitel/manažer, Webdesigner, Vedoucí vývoje/Team Leader, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Onlio, a.s.