Střední odborné učiliště gastronomie se sídlem v Praze 10 - Malešicích je dlouhodobě úspěšná vzdělávací instituce, která připravuje své žáky v oborech Kuchař, Číšník, Cukrář, Gastronomie a Podnikání.

Do našeho pedagogického týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici

Učitel/ka matematiky,Učitel/ka ICT

Náplň práce:

  • Příprava a výuka daného předmětu podle připravených ŠVP
  • Vedení pedagogické dokumentace v elektronické podobě
  • Další související činnosti

Požadujeme:

  • VŠ pedagogické vzdělání nebo jinou vhodnou kvalifikaci pro výuku daného předmětu
  • Aktivní přístup

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný nebo zkrácený pracovní úvazek
  • Práci u stabilní organizace s dlouholetou tradicí
  • Dobrý pracovní kolektiv
  • Velmi dobré pracovní zázemí a hezké pracovní prostředí
  • Dobře fungující počítačovou síť
  • Systematické vedení a spolupráci
  • Zohlednění osobních požadavků při tvorbě rozvrhu.
  • Podporu dalšího vzdělávání - odborná školení a rozvojové kurzy.
  • Další zaměstnanecké benefity: Vlastní jídelnu, Multisport kartu, penzijní připojištění, příspěvky na kulturu a další výhody

Nástup od 1. 9. 2020.

V případě zájmu nám zašlete životopis spolu s motivačním dopisem a označením pozice. Těšíme se na Vaše reakce.

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Mrvová, ředitelka školy, 725 449 550

Více informací naleznete také na:

Společnost
Střední odborné učiliště gastronomie
Adresa
U krbu 521/45, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 32 000 – 42 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Učitel střední školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Střední odborné učiliště gastronomie, Kateřina Mrvová
725 449 550