ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG (Backer ELTOP s.r.o.; Miřetice)

Pro našeho klienta Backer ELTOP s.r.o., stabilní a úspěšnou společnost se sídlem v Miřeticích (okres Chrudim), obor elektrická topná tělesa, obsazujeme pracovní pozici KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG.

Profil společnosti:

Společnost Backer ELTOP s.r.o. byla založena v roce 1991, přičemž od konce roku 2000 je členem švédské skupiny Backer BHV AB, která je součástí koncernu NIBE.

Dynamický rozvoj a úspěšné podnikání především v oblasti elektrických topných těles a topných systémů.

Webové stránky: www.backer-eltop.cz

Náplň práce:

Rozvoj inovativních technických řešení v oblasti použití elektrických topných těles.

Ideové a konstrukční zpracování zákaznických požadavků.

Realizaci související technické dokumentace ve 3D.

Samostatné konstrukční práce v závislosti na praxi, složitosti řešení, návrh celkového nebo částečného řešení úlohy, dimenzování jednotlivých částí, včetně technických výpočtů.

Spolupráce na funkčních zkouškách a uvádění konstruovaných zařízení do provozu.

Po ověření znalostí, zkušeností a dovedností vybraného kandidáta předpokládáme jeho postupné začlenění do týmu vedení společnosti.

Požadavky:

VŠ/SŠ vzdělání elektro nebo strojní.

Znalost konstrukčního 3D programu (práce v SOLIDWORKS).

Znalosti a zkušenosti v oboru elektrických topných těles vítány, nejsou ale podmínkou.

Podmínkou je ale zájem o tento obor, technické uvažování, představivost, ochota učit se.

Samostatnost, pečlivost a spolehlivost.

Předpoklady pro vedení / řízení týmu.

Šikovného absolventa VŠ strojního nebo elektro konstrukčního oboru, který dosud nemá odpovídající praxi, zaučíme.

Znalost AJ alespoň na základní úrovni.

Místo výkonu práce: Miřetice - bydliště v rozumné dojezdové vzdálenosti … .

Nabídka:

Perspektivní pracovní pozice v prostředí úspěšné stabilní společnosti.

Motivující finanční ohodnocení, možnost a předpoklad profesního růstu.

Kvalitní sociální zázemí.

Odpovídající technické vybavení a zabezpečení.

Firemní zaměstnanecké benefity.

Hlavní pracovní poměr, plný úvazek.

Nástup možný ihned i po dohodě.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedený kontakt.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonické podobě, následně v Miřeticích.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Slovenština (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, CAD/CAM specialista, Elektroinženýr, Konstruktér, Technolog, Vývojový technolog, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ETHIC HR, s.r.o., Robert Šiška
+420 602 279 462