Kdo jsme?

Poskytujeme komplexní služby v oblastech outsourcingu sítí a implementace informačních systémů. Působíme na trhu již od roku 1999, naše produkty využívá řada klientů v České republice i zahraničí. Naší hlavní prioritou je poskytovat našim klientům vysoce kvalitní služby v oblasti outsourcingových a konzultačních služeb. V neposlední řadě implementace moderních informačních systémů značky Medor CRM, postavené na vlastní architektuře.

Do našeho úspěšného týmu hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici:

Key Account Manager - CRM řešení

Zajímají Tě moderní technologie? Jsi dravec a chceš se prosadit v IT? Tak právě ty jsi ideální kandidát!

Náplň práce na pozici je zejména :

- prodej IT řešení dle potřeb klienta -Medor CRM, IT outsourcing,
- aktivní hledání nových obchodních příležitostí ve svěřeném segmentu,
- rozvoj vztahů se zákazníky a identifikace jejich potřeby,
- příprava podkladů pro jednání a obchodních prezentací,
- připrava nových projektů,
- vedení obchodních případů.

Požadujeme:

- Minimálně SŠ vzdělání,
- předchozí praxe v oblasti obchodu,
- orientaci na výsledky a cíle,
- výborné komunikační a prezentační dovednosti,
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
- důvěryhodnost a profesionální vystupování,
- prozákaznickou orientaci,
- time management,
- dynamickou osobnost, drive a energii,
- orientaci v IT technologiích,
- ŘP sk.B ? aktivní řidič,
- angličtina na komunikační úrovni.

Nabízíme:

- Zajímavou a různorodou práci ve stabilní české společnosti,
- prostor pro seberealizaci,
- zajímavé projekty, implementace řešení pro B2B,
- mladý a nadšený kolektiv,
- flexibilní pracovní dobu,
- možnost využití služebního automobilu,
- nadstandardní platové ohodnocení při plnění plánu,
- notebook a telefon i pro soukromé užívání.

Společnost
Austro-Bohemia,s.r.o.
Adresa
Na hrázi 178/25, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 29 000 – 37 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, IT konzultant, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.