Poskytujeme komplexní služby pro podnikatele a daňové poplatníky. Ve společnostech skupiny KODAP je vám k dispozici přes 35 daňových poradců, auditorů a advokátů, 17 společností, celkem 16 kontaktních míst, ve 14 českých městech v republice.

Poradce/kyně – Daňový/á poradce/kyně

Vyznáte se v účetnictví a daních tak, že dokážete i poradit?

Zapojte se do našeho kolektivu zkušených daňových poradců, naučte se, co jen tak někdo neovládá. Pokud máte pozitivní přístup a s nadšením získáváte nové znalosti, které se nebojíte uplatnit, potřebujeme právě vás.

Co budete dělat?

  • Zpracovávat daňová přiznání
  • Komunikovat s přidělenou skupinou klientů, našimi účetními a příslušnými úřady
  • Navrhovat optimalizaci účetnictví a daňových odvodů při řádném plnění všech daňových povinností
  • Vyhledávat potencionální rizika a příležitosti

Od vás očekáváme

  • Vysokoškolské vzdělání v ekonomickém oboru
  • Praxi a znalosti v podvojném účetnictví a daních
  • Komunikativní AJ nebo NJ
  • Znalost MS Office
  • Zvýšené pracovní nasazení ve špičkách, zejména v prvním pololetí

Na co se můžete spolehnout?

  • Budete vykonávat zajímavou a zodpovědnou práci, při které odborně vyrostete.
  • Vaše zapracování na nové pozici bude důkladné, máme funkční systém a pravidla práce i komunikace. Ve společnosti jsou kolegové připraveni zodpovědět vám s úsměvem vaše dotazy všeho druhu.
  • Při práci používáme moderní technologie. Tým IT odborníků máme pod jednou střechou.

A něco navíc

  • 5 týdnů dovolené
  • Služební notebook
  • Možnost práce z domova
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Výuka cizích jazyků
  • Zdravotní cvičení v prostorách společnosti
  • Relaxační místnost
  • Pomůžeme vám s přípravou ke kvalifikační zkoušce daňového poradce

Zaujalo vás to? Pak se nám co nejdříve ozvěte.

Pošlete svůj životopis a vysvětlete krátce svou motivaci. Ozveme se vám obratem.

Společnost
KODAP, s.r.o.
Adresa
1. máje 97/25, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Služby, Daňový poradce/specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

KODAP, s.r.o., Markéta Hrbková
+420 485 228 404