ABRA Software pomáhá tvořit podnikatelům jejich příběhy. Jejich součástí se můžete stát i Vy! Právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici Customer Service Specialist.

Co bude Vaším úkolem?

  • Každodenní práce se špičkovým softwarem určeným pro řízení firem
  • Podporovat naše zákazníky při práci se SW ABRA a být tak spojencem pro tisíce podnikatelů v celé ČR
  • Najít vždy to nejlepší řešení problému, se kterým se na nás zákazník obrátí a pomáhat tak podnikatelům pracovat efektivně

Na co se můžete těšit?

  • S námi porostete: máme vlastní vzdělávací portál ABRA2Grow, firemní knihovnu s aktuálními tituly ze světa IT nebo osobního rozvoje.
  • Pořádáme přednášky a workshopy s inspirativními osobnostmi.
  • Pravidelně pořádané sportovní aktivity nebo využijete fitness stezku přímo na pracovišti.
  • Příspěvek na zdravý oběd přímo v naší firemní jídelně.
  • Firemní spoření s výhodným úrokem.
  • Firemní autopůjčovna.

Co budeme potřebovat od Vás?

  • Naslouchat, co zákazník potřebuje a umět mu poradit
  • Výborné komunikační dovednosti (umět formulovat myšlenku, navrhnout řešení)
  • Učit se neustále nové věci. Protože i náš ERP systém se vyvíjí, je stále potřeba učit se nové postupy, pracovat s novými funkcemi a nástroji.

Výhodu získáte, pokud máte:

  • Vzdělání se zaměřením na ekonomii, obchod a podnikové procesy, nebo praxi v těchto oblastech, ale ani čerstvý absolvent není překážkou.
  • Znalost finančního nebo mzdového účetnictví.
  • Praktickou zkušenost s aktivním využíváním ERP systému v některé z těchto oblastí: výroba, obchod, skladové hospodářství, účetnictví, mzdy.

Společnost
ABRA Software a.s.
Adresa
Jeremiášova 1422/7b, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Zákaznický servis, Odborný asistent, Účetní, Pracovník help desku, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ABRA Software a.s., Markéta Madzia
731 186 594