Grafické studio GRADESI s.r.o. přijme do svého týmu zkušeného a zodpovědného DTP grafika. Nástup dle dohody. U nás řešíme stěžejně obaly, POS a další propagační materiály.

Náplň práce:

- Sazba, korektury, úpravy po kreativcích, příprava tiskových dat

- Retuše fotografií

- Data pro UV laky, slepotisk, atd.

- Generování EAN kódů

- Běžné grafické návrhy, dopracování či vytvoření designů dle konceptu kreativce

- Příprava dat pro programátory www stránek

Požadujeme:

- Min. SŠ vzdělání

- Základní znalost anglického jazyka

- Praxe na obdobné pozici

- Perfektní znalost práce na MAC

- Rutinní znalost Adobe CC (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat)

- Perfektní znalost předtiskové přípravy a DTP

- Samostatnost a spolehlivost

- Pečlivost a zodpovědný přístup

Nabízíme:

- Zajímavé projekty, pestrý rozsah práce

- Práci na plný úvazek

- Zajímavé finanční ohodnocení + mimořádné odměny dle pracovního výkonu

V případě vašeho zájmu o nabízené místo prosím zašlete CV a krátké portfolio autorských prací.

Společnost
GRADESI s.r.o.
Adresa
Lisabonská 799/8, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Média, reklama a PR, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

GRADESI s.r.o., Filip Karel