Hledáme vhodného kandidáta na pozici MANAŽER STAVEBNÍCH ZAKÁZEK. Pro řízení zakázek, převážně občanské vybavenosti, v rozsahu jednotlivé zakázky do 25 mil. Kč.

Pracovní náplň:

  • tvorba časového a finančního harmonogramu výstavby
  • řízení ekonomiky zakázky
  • spolupráce na výběrech subdodavatelů
  • vedení staveb společně se stavbyvedoucím
  • koordinace subdodavatelů na stavbě
  • kontrola kvality prováděných prací
  • kontrola plnění termínů uvedených v harmonogramu
  • komunikace s investorem, TDI a projektantem
  • tvorba zjišťovacích protokolů, podkladů pro fakturaci
  • předání a převzetí díla investorem

Požadavky:

  • vzdělání VŠ nebo USO – stavebního směru
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC - Word, Excel
  • flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • pracovní nasazení, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost
  • autorizace dle zák. 360/1992 v platném znění VÝHODOU

Nabízíme:

  • práci v perspektivní české firmě
  • odpovídající mzdové ohodnocení + motivační složku ohodnocení
  • příležitost k seberealizaci a dalšímu profesnímu růstu
  • podporu rozvoje a firemního vzdělávání
  • základní vybavení pro služební účely - auto, mobilní telefon, notebook
  • pružnou pracovní dobu
  • práci v přátelském kolektivu

Společnost
PWB stavby s.r.o.
Adresa
Havlíčkova 2034, Havlíčkův Brod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel