Jste technický typ, který je schopen pracovat v prostředí rychlého leteckého světa?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu:

TECHNOLOG ZVLÁŠTNÍCH PROCESŮ

Co od Vás očekáváme?

* hledáme šikovného člověka s vysokou školou v oboru chemickotechnologickém, fakulty chemické technologie, ústavu kovových materiálů a korozního inženýrství;

* RJ na pasivní úrovni se zaměřením i na chemickou ruštinu;

* pozice je vhodná i pro absolventa. Výhodou je praxe v technologii povrchových úprav – galvanovna, lakovna, základní dovednosti v oboru analytické chemie;

* samostatnost a pečlivost;

* znalost a zájem o letectví vítán.

Náplň práce:

* tvorba a údržba technologických postupů – jedná se o základní postupy pro opravy jednotlivých dílů letecké techniky. Tvorba a údržba technologických instrukcí. Témata dokumentace – galvanické povrchové úpravy, nátěry, mytí, lepení, tmelení, čištění odpadní vod a jiné.

* tvorba a údržba dokumentace pro činnost chemické laboratoře – analytické předpisy pro galvanické lázně, předpisy pro stanovení fyzikálních vlastností motorových olejů a paliv, předpisy pro přípravu provozních hmot, sestavování jednoduchých vzorců pro chemické výpočty.

* zkoušení nově zaváděných hmot pro opravy dílů letecké techniky;

* řešení provozních problémů;

* činnost osoby odborně způsobilé pro zacházení s vysoce toxickými chemickými látkami a směsmi. Pro tuto činnost je nutné vysokoškolské vzdělání z oboru chemie.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;

* možnost ovlivňovat pracovní procesy;

* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;

* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden (PO-PÁ: 7:00-15:00);

* zaměstnanecké výhody (např. kvalitní dotované závodní stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na zdraví, jazykové kurzy, dotovaná karta MultiSport a další);

* odpovídající mzdové ohodnocení;

*příjemné pracovní prostředí v motivujícím kolektivu.

Nástup ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce Praha 10 - Malešice.

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a motivační dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Tiskařská 270/8, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Ruština (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Chemický průmysl, Strojírenství, Technika a vývoj, Technik v chemickém průmyslu, Technik ve strojírenství, Technolog v chemickém průmyslu, Technolog ve strojírenství, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.