CPL Jobs in the Czech Republic is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

Významná mezinárodní společnost přijme do svého výrobního závodu kandidáta s velmi dobrým technickým backgroundem a vysokou mírou vlastní invence. Chcete pracovat jako Procesní inženýr a být tak důležitou součástí při zlepšování procesů? Napište nám!

Náplň práce:

  • Optimalizace a neustálé zlepšování obráběcích procesů na CNC strojích
  • Implementace a testování nových metod, efektivní zhodnocení
  • Nastavení výroby a optimalizace procesu seřizování strojů
  • Aktivní účast na mezinárodních výstavách, workshopech a jiných akcích v oblasti CNC obrábění, které mohou být přínosem pro společnost
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Zkušenosti s CNC obráběcími centry
  • Proaktivní a flexibilní přístup, schopnost přicházet s vlastními nápady
  • Velmi dobrý technický background, znalost CAD systémů
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni nutností
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která se neustále rozvíjí
  • Zajímavou a různorodou práci s možností vlastní invence
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Technolog ve strojírenství, Seřizovač/programátor CNC strojů, Procesní inženýr, CAD/CAM specialista, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Tereza Chudá
+420 797 972 487