Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

Obvykle máme otevřených okolo 50-70 IT pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tedy inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil s Vaší představou, a to na e-mail jobs@teamit.cz
Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

Frontend Developer (MS Access)

Koho hledáme?

  • Pro našeho klienta, jednoho z největších světových leadrů zaměřujícího se na obchodování na finančních trzích, hledáme kandidáta/tku, který/á se stane součástí daného týmu.

Co Vás čeká?

  • Programování VBA v MS Access
  • Dotazy SQL s Oracle nebo jinou relační databází
  • Pozadí ve vývoji uživatelských rozhraní

Co očekáváme, že byste měl/a umět?

  • Technický titul nebo příslušné zkušenosti s vývojem softwaru
  • Plynulá angličtina
  • Dobré komunikační, analytické a řešení problémů
  • Připraveni se seznámit s většími systémy
  • Kromě toho musíte být týmovým hráčem s pokročilými schopnostmi spolupráce.

Co bude pro Vás výhodou?

  • Webový vývoj v JavaScriptu (Angular, REST API)
  • Apache Hadoop, Spark, Zeppelin
  • Znalost cloudových platforem: GCP, AWS, Azure
  • Znalost finančního trhu

Co Vám nabízíme?

  • Přivítá Tě prima parta pohodových lidí
  • Rozmanité projekty
  • Platíme faktury s rekordní splatností 3 dny
  • Místo alokace: Praha 8 poblíž metra
  • Spolupráce na IČO
  • 5 000 – 6 500 CZK/MD (výsledná finanční částka bude záležet na prokázaných znalostech)

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Žatecká 55/14, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 – 130 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Jana Hercíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.