Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i.
se zabývá vědeckým výzkumem fyziky plazmatu a jeho aplikacemi, včetně procesů plazmového stříkání.

Referent zásobování

Ekonomický útvar Ústavu fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i., hledá spolupracovníka do referátu zásobování.

Co vás čeká

Zpracování objednávek (nákup zboží a služeb) u tuzemských, evropských a zahraničních firem.

Sledování obchodních případů od objednávky po dodání zboží a služeb.

Vypořádání a kontrola objednávek podle daňových dokladů, řešení reklamací.

Při dovozu zajištění celního odbavení, u doručeného zboží z EU příprava výkazu Instrastat.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou, ŘP sk. B.

Anglický jazyk pro komunikaci se zahraničními dodavateli.

Zkušenosti v oblasti nákupu, základní znalost celní problematiky.

Uživatelská znalost MS OFFICE.

Bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, ochota učit se

Co vám můžeme nabídnout

dobré platové podmínky

5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, pružná pracovní doba

nástup dle dohody

Společnost
ÚSTAV FYZIKY PLAZMATU AV ČR
Adresa
Za Slovankou 1782/3, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel