ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patříme mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializujeme se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými máme více než dvacetileté zkušenosti

ERP analytik/specialista

Náplň práce:

  • Administrace, správa a rozvoj vnitřních ERP systémů – (Navision, Service Desk, Nitrix)
  • Konzultační činnost pro interní uživatele systému ERP.
  • Analýza změnových požadavků, spolupráce s vývojáři, testování.
  • Monitoring funkčnosti systémů a řešení provozních požadavků.
  • Tvorba dokumentace k realizovaným změnám.
  • Školení nových i stávajících uživatelů.
  • Analýza a optimalizace procesů.
  • Práce v prostředí databáze MS SQL

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • Zkušenosti se správou a rozvojem ERP systému min 3 roky
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Analytické a logické myšlení, samostatnost je nutností.
  • Schopnost identifikovat potřeby koncových uživatelů.
  • Je třeba alespoň v základu znát firemní procesy (účetnictví, logistika, nákup/prodej).
  • Znalost/Zkušenosti se správou MS SQL databází a T-SQL
  • Zkušenosti s nástroji GIST, Power BI, MS Flow, Power Automate výhodou.
  • Praktické zkušenost, přesah do podnikového controllingu výhodou

Nabízíme:

  • vysokou míru flexibility
  • zázemí významné společnosti
  • zajímavou a aktivní práci
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • systém zaměstnaneckých benefitů

Společnost
ALEF Distribution CZ, s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel