Chcete pracovat pro moderní instituci? Hledáte stabilitu a jistotu?
Přijďte mezi nás!

Český statistický úřad v Praze hledá odborného pracovníka - AGENDA PROGRAMOVÉHO FINANCOVÁNÍ v odboru financování a rozpočtu.

Jaká je náplň práce:

  • Zpracování dokumentů potřebných pro realizaci jednotlivých akcí týkajících se pořízení nebo technického zhodnocení dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku, včetně souvisejících neinvestičních nákladů - v rámci práce v informačním systému programového financování Ministerstva financí v části Správa majetku ve vlastnictví státu (SMVS);
  • koordinace a zpracovávání podkladů při přípravě státního rozpočtu za programové financování;
  • monitorování, vyhodnocování a analýza čerpání rozpočtu v oblasti programového financování, vypracování zpráv o hospodaření s těmito prostředky v kapitole ČSÚ, zpracování souhrnu do závěrečného účtu kapitoly;
  • vytváření směrnic, metodických pokynů a navrhování opatření pro oblast programového financování;
  • zpracování stanovisek k materiálům týkajících se programového financování, z nichž plynou finanční důsledky; zajišťování rezervace výdajů v integrovaném informačním systému Státní pokladny;
  • vyřizování korespondence týkající se záležitostí programového financování, poskytování informací z této oblasti.

Co požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání v magisterském stupni,
  • přehled v dané problematice,
  • analytické schopnosti, systematičnosti, pečlivost

Co nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci s možností odborného růstu.
  • platové ohodnocení dle platových tabulek pro státní správu – 13. platová třída, osobní ohodnocení dle dosažených výsledků,
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna,
  • možnost dalšího aktivního vzdělávání,
  • pracoviště s dobrým dopravním spojením (metro A Skalka).

POZOR DŮLEŽITÉ: - PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ POSTUPUJTE PODLE INFORMACÍ POD TÍMTO ODKAZEM:

Životopisy poslané přes tlačítko "Odpovědět" nebude možné zahrnout do výběrového řízení.

Těšíme se na Vaši účast ve výběrovém řízení!

Společnost
ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD
Adresa
Na padesátém 3268/81, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Ekonom, Úředník, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.