Přemýšlet, propojovat a něco dokázat: Díky těmto hodnotám míříme až za hranice možného a dokážeme tak vytvářet geniální produkty a řešení pro svařovací techniku, solární elektroniku a bateriové systémy.
Naše tajemství: Provádíme výzkum v plně vybavených laboratořích, pracujeme blízko našich zákazníků po celém světě a oceňujeme lidi, kteří chtějí posouvat věci kupředu.

Servisní technik / svařovací technika / Praha

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

/ opravy a servis svařovacích zařízení

/ instalace a aktualizace softwarového vybavení svařovacích systémů

/ organizování a provádění zátěžových testů a kalibrací

/ aktivní spoluúčast na veletrzích, zjišťování zpětné vazby z trhu

/ podílení se na správě skladového hospodářství

POŽADUJEME:

/ ukončené elektrotechnické vzdělání podmínkou + oprávnění § 6 vyhl. č. 50/1978

/ uživatelská znalost MS Office

/ znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

/ velmi dobré komunikační, prezentační a prodejní dovednosti

/ orientace na zákazníka, týmové zaměření, ochota k dalšímu vzdělávání

/ časová flexibilita a ochota cestovat

/ řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

NABÍZÍME:

/ perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti

/ mzdové ohodnocení odpovídající požadovaným znalostem a předchozím zkušenostem

/ pružná pracovní doba, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další benefity

/ proškolení v oblasti produktů, technologií a interních procesů Fronius

/ nástup možný ihned

Společnost
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Adresa
Dolnoměcholupská 1535/14, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektrotechnik, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

380 705 113