www.maltezskapomoc.cz

Koordinátor osobní asistence

MALTÉZSKÁ POMOC, O.P.S., centrum BRNO hledá pracovníka na pozici
KOORDINÁTOR OSOBNÍ ASISTENCE.

Náplň práce:

- koordinace služby osobní asistence,

- komunikace s klienty a asistenty,

- pomoc s přípravou a organizací jednorázových akcí (Mikulášská besídka, Jarmark neziskovek,atd..)

- pomoc s organizací porad a supervizí

Požadujeme:

- zodpovědnost

- dochvilnost

- samostatnost

- dobrý vztah k klidem

- schopnost přizpůsobit se,

- znalost MS OFFICE (hlavně znalost MS excel),

- znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

- VZDĚLÁNÍ: VŠ, VOŠ - odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.! !!!DŮLEŽITÉ!!!!

Nabízíme:

- možnost seberealizace

- mladý a přátelský kolektiv

- dobré finanční ohodnocení

- zajímavou a nestereotypní práci

Délka pracovního poměru: na dobu určitou (zástup za MD)

V případě zájmu nám prosím zašlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis.

Mgr. Markéta Studená - vedoucí centra Maltézské pomoci v Brně
tel: 736620810

Společnost
Maltézská pomoc, o.p.s.
Adresa
Dvořákova 588/13, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.