Jsme úspěšná firma poskytující služby v oblasti rekonstrukcí a údržby pozemních komunikací na území hl.m.Prahy a právě hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici:

Technička

Renomovaná stavební firma provádějící dlaždičsko - asfaltérské práce v Praze hledá techničku.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, odolnost vůči stresu.

Náplň práce : fakturace - vystavování a likvidace, nabídky, technická příprava staveb, tech. zákresy, vedení skladových zásob, provozní záležitosti firmy a vaření kávy...

Nabízíme: příjemný a mladý kolektiv se smyslem pro humor, dobré platové podmínky, útulná kancelář se zvířecím společníkem ( rybička .-) ). Nástup možný ihned.

Společnost
DAP. a.s.
Adresa
Sarajevská 1498/17, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel