Jsme poskytovatelem pronajímaného e-shop systému sloužícího k tvorbě profesionálních e-shopů UPgates s desetiletou tradicí. Naše kancelář je v Ostravě v moderním prostředí Centra podpory inovací.

Manažer zákaznické podpory

Hledáme zájemce na pozici specialista zákaznické podpory. Pokud tedy miluješ, když můžeš někomu pomoci nebo s něčím poradit, hledáme právě Tebe!

Náplň práce

  • Informační podpora zákazníků prostřednictvím emailu a telefonu.
  • Osobní jednání a udržování dlouhodobě dobrých vztahů se zákazníky, prezentace a školení.
  • Vytváření a údržba informační báze zákaznické podpory.
  • Koordinace prací mezi vývojářem a klientem.

Požadavky

  • Znalost českého a anglického jazyka na výborné úrovni podmínkou (slovem i písmem).
  • Zkušenosti s psaným a mluveným projevem.
  • Vyžadujeme obecnou orientaci v oblasti webových služeb.
  • Technická zdatnost.
  • Zkušenosti s provozem e-shopu nebo v oblasti e-commerce výhodou.
  • Komunikativnost, nadšení pro věc, týmovou práce.
  • Analytické myšlení, iniciativu, flexibilitu a samostatnost.

Nabízíme

  • Jistotu zavedené společnosti ve velmi perspektivním IT oboru.
  • Kreativní práci v příjemném prostředí v mladém týmu zapálených vývojářů.
  • Práce s nejmodernějšími internetovými technologiemi.
  • Zodpovědnost a profesní růst.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Refresh zóna s fotbálkem.
  • Vzdělávání v oboru.
  • Spolupráce na významných zakázkách

Doplňující informace

Pracoviště v Ostravě - Porubě.
Nástup na uvedenou pracovní pozici je možný ihned.

Společnost
EVici webdesign s.r.o.
Adresa
Studentská 6202/17, Ostrava – Poruba
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Pracovník help desku, Online Marketing, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: vozíčkáři.