Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní účetní – Praha.

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování účetnictví pro obchodní společnost s obratem 80 mil. Kč
  • Vedení mzdového účetnictví pro 10-15 zaměstnanců
  • Vedení administrativy spojené s komunikací se zahraničním vedením společnosti (reporting, tabulky, atd.)
  • Komunikace s úřady

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe minimálně 10 let na účetní pozici
  • Výhodou je znalost Aj
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Vysokou míru zodpovědnosti
  • Komunikativnost

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon, počítač
  • Místo výkonu práce na Praze Žižkov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura