Obchodní manažer bude zodpovídat za aktivní prodej 3D CAD software SOLIDWORKS a služeb ve svěřeném regionu.

Pracovní náplň:

  • aktivní prodej – nabízení všech aktivit zaměstnavatele, zejména 3D CAD software SOLIDWORKS a služeb
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, udržování a prohlubování současných obchodních vztahů
  • obchodní podporu při realizaci zakázek
  • spokojenost zákazníků, trvalé zlepšování kvality služeb poskytovaných zákazníkům
  • aktivní vyřizování příchozích telefonických hovorů
  • zpracování přijatých poptávek od zákazníků, tvorba nabídek, vyřizování objednávek zákazníků
  • vedení obchodní a účetní dokumentace
  • aktualizaci databáze zákazníků
  • efektivní spolupráci s ostatními odděleními zaměstnavatele.

Požadavky na pozici:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní zkušenosti v technických oborech, strojírenství nebo IT jsou výhodou
  • orientace v oblasti 3D CAD software a zájem o aktuální dění v technických oborech
  • znalost Windows, MS Office, 3D CAD SOLIDWORKS
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • základní znalost anglického jazyka

Osobnostní předpoklady:

  • pro-zákaznický přístup a orientace na výsledek
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost práce v týmu
  • pečlivost a zodpovědnost
  • zájem o rozvoj v obchodním směru.

Vyznačte místo pracoviště:

  • Praha

Společnost
DPS Software CZ s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Strojírenství, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DPS Software CZ s.r.o., Zuzana Omelková
+420 602 523 575