Náplň práce:

* Vypracování technického řešení sjednaných zakázek ve 3D konstrukčních programech
* Návrhy různých typů konstrukcí dle potřeby zákazníka a to pro oblast specifických nákladnich aut
* Tvorba výkresové dokumentace + komunikace s výrobou
* Technická podpora
* Spolupráce s týmem

Požadavky:

* SŠ / VŠ technického směru
* Znalost 3D programu např. Autocad, Inventor, Solidworks, Creo...
* Praxe na pozici Konstruktér ve strojírenství (min. 1 rok)
* Uživatelsky MS Office
* Orientace v technické dokumentaci, čtení technických schémat
* Technické myšlení, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Příspěvek na stravování
* Dovolená 25 dní
* Kreativní práce
* Penzijní pojištěn
* Firemní akce
* Služební telefon, notebook

Společnost
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Adresa
Křelovská 147/40, Olomouc – Řepčín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 32 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura