Když se řekne letadlo, ve světě je odpovědí ZLIN. Jsme moderní a inovativní výrobní společnost s dlouholetou tradicí se zaměřením na konstruování, testování a výroby výcvikových a akrobatických letadel. Kvalita, tradice, spolehlivost a bezpečnost reprezentují značku ZLIN AIRCRAFT a jsou základem pro další vývoj a stabilitu. Modernizace technologického zázemí vytváří optimální prostředí pro osobní rozvoj našich zaměstnanců. Do svého týmu hledáme pracovité spolehlivé zaměstnance, kterým záleží na výsledcích jejich práce.

PROVOZNÍ ŘEDITEL/KA

Máte úspěšnou praxi s vedením většího týmu podřízených?

Zvládnete si k sobě vybrat ty správné lidi, se kterými dosahujete skvělých výsledků?

Máte prokazatelné zkušenosti s nastavováním efektivních vnitrofiremních procesů a kontrolou jejich dodržování?

Pokud ano, napište nám!

Výsledkem Vaší práce bude komplexní řízení chodu a vzájemná kooperace oddělení vedoucí ke skvělým výsledkům.

Budete mít na starosti tyto oddělení:

Technickou přípravu výroby, Logistiku, Výrobu, Kooperaci, Nákup a Plánování

Požadujeme:

VŠ vzdělání technického směru
zkušenosti na pozici ve vedení výroby – minimálně 5 let praxe
aktivní přístup, schopnost řídit a motivovat tým
velmi dobré technické, analytické a komunikační dovednosti, orientaci na výsledek
organizační a manažerské předpoklady
komunikativní znalost AJ
řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:

komplexní řízení všech oddělení
organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu
optimalizace výrobních procesů
monitoring a řízení výrobních nákladů
reporting vedení společnosti

Co na Vás u nás čeká:

moderní zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a mezinárodním dosahem
zajímavá práce v atraktivním výrobním odvětví, které má budoucnost
práci v mladém a přátelském kolektivu
máme rádi kvalitně odvedenou práci a ctíme hodnoty, které se vyznačují vzájemnou důvěrou k našim zaměstnancům i zákazníkům, a profesionálním přístupem
nadstandardní platové ohodnocení
5 týdnů dovolené
pružná pracovní doba
možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
příspěvek na dopravu do zaměstnání
závodní stravování
služební telefon, notebook, firemní auto k dispozici u konkrétních prac.pozic
zaměstnanecké akce (večírky, zájezdy)
odměny za pracovní/životní jubilea

Společnost
ZLIN AIRCRAFT a.s.
Adresa
Letiště 1887, Otrokovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZLIN AIRCRAFT a.s., Martina Janíková