PROJEKTOVÝ MANAŽER – DEVELOPERSKÉ PROJEKTY
Developerská společnost GARTAL je na trhu od roku 2002. Do našeho týmu hledáme sebejistého a zkušeného kandidáta na pozici Projektový manažer - developerské projekty.

Náplň práce

zajišťění projektového managementu: přípravy a realizace rezidenčních developerských projektů počínaje úvodní fázi (dokončena akvizice) až do kolaudace dokončeného projektu, včetně předání a převzetí koncovým uživatelem projektu
koordinace externího projektového týmu - architekt, projektant, stavbyvedoucí, TDI atd.
zajištění zpracování projektové dokumentace externí projekční kanceláří, její kontrola a hledání efektivních řešení a zajištění jejich následného zapracování do dokumentace
zajištění přípravy potřebných dokumentů - stanovisek, podkladů, smluv a jiných právních dokumentů potřebných k danému projektu; organizovat setkání k uvedeným dokumentům
zajištění přípravy projektů (koordinace vydání ÚR, SP atd.)
zabezpečení korektní komunikace s obchodními partnery, externími spolupracovníky a ostatními subjekty podílející se na projektu, včetně krajské a městské samosprávy, dotčených orgánů státní správy a správci dotčené technické infrastruktury
vyhledávání a identifikace potenciálních partnerů v souvislosti s realizací projektu; zabezpečení výběru externích dodavatelů, konzultantů atd.
odpovědnost za zajištění smluv s architekty, dodavateli a ostatními účastníky projektu
pravidelný reporting průběhu a výsledků projektu

Požadujeme

minimálně středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
pracovní zkušenosti v oboru realizace developerských projektů či jejich výstavby velkou výhodou
komunikační znalost AJ
znalost práce s MS Office (Word, Excel), zkušenosti s prací se SW pro 2D/3D projektování AutoCAD, ArchiCAD, SketchUp apod.) velkou výhodou.
řidičský průkaz sk. B.
samostatnost, spolehlivost, dobré komunikační vlastnosti a slušné vystupování, schopnost řešit problémy efektivně a s chladnou hlavou.

Nabízíme

práce na ŽL
stabilní společnost (na trhu od r. 2002),přátelský a pracovitý tým adekvátních lidí

motivující finanční ohodnocení, dle Vašich dosavadních zkušeností + roční bonus
podpora, individuální coaching a mentoring
notebook, mobilní telefon (neomezené volání)
3 sick days
narozeninový den
karta Multisport

Nástup 1.9.2020 nebo dle dohody

Do výběrového řízení zařádíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a Motivační dopis v českém jazyce.Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní rozhovor do naší společnosti se sídlem Karlíně.

Společnost
GARTAL Management a.s.
Adresa
Pobřežní 667/78, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

GARTAL Management a.s., Mgr. Ina Susha