PPS advokáti s.r.o., zavedená a stále se rozvíjející advokátní kancelář, přijme do svého pracovního týmu v Hradci Králové advokáty/-ky a advokátní koncipienty/-ky.

Právní služby poskytujeme více než 18 let. Patříme mezi velké a přední regionální kanceláře oceňované pravidelně v anketě Právnická firma roku. Naše klientela je velmi diverzifikovaná, služby napříč právními obory poskytujeme velkým korporacím, pestrému portfoliu podnikatelů, veřejné správě i fyzickým osobám.

Nabízíme týmovou práci v příjemném kolektivu, všestrannou praxi i možnost specializace. Podporujeme vzdělávání a odborný růst. Prosazujeme otevřené a korektní jednání. Poskytujeme motivující finanční ohodnocení a benefity.

Nastoupit můžete po absolutoriu studia, ale také v případě, že hledáte profesní změnu. Možná je i spolupráce před ukončením studia.

Požadujeme spolehlivost, zodpovědný přístup, chuť pracovat a rozvíjet se, VŠ vzdělání magisterského stupně v oboru právo, řidičský průkaz pro skupinu B.


Informace o pozici

Společnost
PPS advokáti s.r.o.
Adresa
Velké náměstí 135/19, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.