Rád vymýšlíš nové věci a sleduješ trendy v reklamě? Nejsou ti cizí zkratky RGB, CMYK, TIFF, PX, DPI, EPS, …? Baví tě psaní textů a sociální sítě? Pokud odpověď na všechny otázky zní ano, pak hledáme právě tebe.
Do naší společnosti, Conseq Investment Management, hledáme marketingového specialistu s kreativní duší, který ovládá grafické programy, baví ho sociální sítě a umí psát čtivé texty.

Marketingový specialista/kreativní grafik

Náplň práce:

  • vymýšlení a tvorba marketingových materiálů – letáky, brožury, newslettery, prezentace
  • návrhy a realizace reklamních formátů – inzerce, bannery, outdoorová reklama
  • částečná správa webu a sociálních sítí – vkládání příspěvků, aktualit, grafiky
  • spolupodílení se na marketingové strategii společnosti a tvorbě komunikačních témat
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti a jejich marketingová a grafická podpora

Předpoklady:

  • alespoň rok zkušeností na pozici grafika/marketingového specialisty/social media managera
  • kreativní myšlení, zaměření na detail
  • cit pro jazyk a schopnost napsat krátký a poutavý text
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • dobrá znalost Adobe Acrobat, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • povědomí o sociálních sítích
  • proaktivní přístup, samostatnost, schopnost si sám věci dohledat/doučit se
  • znalost kapitálového trhu a investičních produktů výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme:

  • kreativní a různorodou pracovní náplň
  • možnost podílet se na růstu největšího českého nezávislého investičního manažera
  • moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy s výbornou dopravní dostupností
  • přátelský kolektiv
  • odpovídající platové ohodnocení
  • širokou škálu benefitů

Pokud tě tato pozice zaujala a myslíš si, že tvoje zkušenosti, schopnosti a dovednosti odpovídají daným požadavkům, budeme rádi, když nám zašleš svůj životopis a motivační dopis.

V případě, že tě nebudeme kontaktovat do 3 týdnů, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe vyhovoval našim požadavkům na danou pozici.

Děkujeme za pochopení.

Společnost
Conseq Investment Management, a.s.
Adresa
Rybná 682/14, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Grafik, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel