Pracovní náplň:

  • Instalace IT vybavení ( HW + SW) , instalace audio/video , instalace multimediálních učeben
  • Instalace datových sítí
  • Servis klientských zařízení ( PC, NTB, projektory ...)
  • práce po celé ČR, práce v týmu

Požadujeme znalost:

  • SŠ vzděláni technického směru
  • Zkušenosti s HW a SW
  • Základní znalosti LAN
  • Manuální zručnost podmínkou
  • samostatnost a zodpovědnost
  • ochotu stále se vzdělávat
  • řidičský průkaz sk. B, bezúhonost podmínkou

Výhodou:

  • znalost konfigurace switchů
  • zkušenosti s instalaci sítí Cat 5e,6
  • vyhláška 50/1978 Sb. § 5,6

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení
  • spolupráce na zajímavých projektech pro významné zákazníky
  • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • prostor pro seberealizaci

Společnost
FLAME System s.r.o.
Adresa
Dr. Maye 468/3, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FLAME System s.r.o., Mgr. Denisa Čečivová
596 114 860