Kdo jsme?
Jsme velcí a jsme tady už dost dlouho. Pomáháme českým, slovenským či globálním firmám vytvářet fungující IT prostředí postavené na platformě Apple. Koncept je postaven na kvalitě, což zákazník pokládá za prioritu.

Key Account Manager - B2B Enterprise- Apple Premium Reseller

Koho hledáme?

Firma je o lidech. My z těch lidí vytváříme týmy, v kterých je síla. Buď něco dělej, nebo nedělej. Pokusy neexistují. Byli by jsme rádi, kdybys měl aspoň 2 roky praxe v prostředí obchodu a ideálně v IT – to ale neznamená, že jsi 2 roky jezdil posedět do kanclu, protože tam bylo příjemně. Chceme best-sellera! Psychicky vyspělého a odolného jedince.
Ať nás síla provádí.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

  • svěříme ti zajímavou klientelu, o kterou se budeš patřičně starat
  • budeš si hledat i nové obchodní parťáky, se kterými to dotáhneš daleko
  • komunikace je na denní bázi
  • přemýšlet nad tím, jak klientele vyhovět
  • sledovat lokální trh z pohledu „oportunit“
  • reportingu se nevyhneš, ale korporátní praktiky u nás nehledej – jen fakturuj!
  • podílet se na workshopech – dáme ti příležitost „pokecat“ si před davem
  • nenabízet len chabé železo, ale železo s přidanou hodnotou i komplexním řešením

Co od tebe očekáváme:

  • přirozenou inteligenci
  • smysl pro humor – povinnost :-)
  • rád vedeš rozhovory – tichý introvert možná sbalí děvče, ale smlouvu neprodá
  • máš rád lidi - to je samozřejmost
  • výzva či nátlak tě nerozhodí – bez cílů to nikam nedotáhneš
  • samostatnost – rozhoduj za svoje činy a nes za to následky
  • schopnost přizpůsobit se – s vícerými se to lépe táhne
  • pevně věříme, že termín time management ti není cizí
  • zapnout počítač bez nutnosti IT oddělení
  • tabulky: ideálně EXCEL
  • přiměřená znalost redakčního systému
  • umět řídit automobil a mít k tomu ideální oprávnění
  • angličtina

Nabízíme:

  • MacBook a iPhone pokládej za samozřejmost i na soukromé účely
  • auto je k dispozici
  • a taky můžeš mít MultiSport kartu, stravenky, teambuildingy a firemní akce, zvýhodněné nákupy a mnoho dalšího

Společnost
WESTech CZ s.r.o.
Adresa
Keltičkova 1231/31, Ostrava – Slezská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

WESTech CZ s.r.o., Michal Adamčík