všeobecná zdravotní sestra

Co vás čeká

vysoce odborná a samostatná práce v oboru plastické chirurgie, laserové a estetické dermatologie,

Samostatná práce na pooperačním oddělení plastické chirurgie, předoperační příprava, pooperační péče na intermediálním oddělení, monitorizace vitálních funkcí, převazy, příjem a propuštění klienta. Na ambulancích asistence lékaři, převazy a pooperační kontroly. Možnost zcela samostatné odborné činnosti po zaškolení v oblasti laserové dermatologie - laserové depilace, práce na moderních přístrojích při modelaci postavy, odstraňování cleulitidy a jiné samostatné výkony.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

dokončené středoškolské, nebo vysokoškolské studium v oboru všeobecná zdravotní sestra, zkušenosti v chirurgických oborech alespoň 3 a více let, samostatnost a vysoký stupeň odpovědnosti, profesionalita, organizační schopnosti, velmi dobré společenské vystupování a nadstandardní komunikační schopnosti.

Komunikační úroveň NJ nebo AJ

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti s prací na klinice plastické chirurgie, nebo laserové dermatologie velkou výhodou!.

Co vám můžeme nabídnout

vysoce odbornou práci ve stabilním kolektivu kliniky, která leadrem na trhu estetické medicíny již více jak 20 let, zázemí stabilní společnosti, moderní, přátelské a komorní pracovní prostředí.

Profesní růst a kariérní postup, široké možnosti mobilních příplatků k základní mzdě.

Odborná školení a kongresy i v zahraničí

Benefity na zákroky plastické chirurgie , laserové a estetické dermatolgie a nákup dermatokosmetiky.

Společnost
LASER ESTHETIC s.r.o.
Adresa
Washingtonova 1599/17, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

LASER ESTHETIC s.r.o., Marie Vinklerová
221 666 142