Společnost Bidfood Czech Republic, s.r.o. je leaderem v distribuci potravin do gastronomie a maloobchodního trhu. Část produktů vyrábí ve svých továrnách, část nakupuje od tuzemských dodavatelů a část importuje ze zahraničí. Vlastní několik značek potravin - mezi nejznámější patří zmrzlina Prima (Mrož, Pegas) a NOWACO.

Prima marketingový manažer (junior)

Na naši centrálu v Kralupech nad Vltavou hledáme kreativního marketingového manažera (juniora), který převezme zodpovědnost za tvorbu propagačních materiálů zmrzlin Prima a bude se podílet na Prima marketingových kampaních.

  • Máte zkušenosti s tvorbou grafik?
  • Jste organizovaný(á) a svou práci odevzdáváte v zadaných termínech?
  • Chcete práci, kde můžete přímo ovlivnit marketingovou komunikaci zmrzlin Prima jako Mrož a Pegas?
  • Máte chuť a ambice se podílet na velkorozpočtových kampaních s celorepublikovým dosahem?

Pokud jste na tyto otázky odpověděl(a) ano, a navíc Vám třeba není cizí ani práce s webovými stránkami, tak skvělé! Pozici bychom rádi obsadili od července 2020, ale s termínem nástupu lze pracovat.

Hlavní pracovní náplň zahrnuje:

  • Přípravu a tvorbu grafik pro propagační materiály, menu, mrazící technologie, výlohy kaváren, zahradního nábytku a obalů zmrzlin Prima (v prvním roce se bude jednat o převážnou pracovní náplň)
  • Pomoc při přípravě, organizaci a vyhodnocení marketingové kampaně zmrzlin Prima (TV, online, bannery, billboardy)
  • Kreativní vymýšlení směrů propagace našich hlavních značek Mrož a Pegas Premium a jejich další směřování

Co nabízíme:

  • Dobré pracovní prostředí v energetickém týmu Prima
  • Možnost práce v dynamickém prostředí u jedničky na trhu se zmrzlinou v České republice
  • Po zapracování možnost dalšího kariérního rozvoje a převzetí širších kompetencí v rámci celé společnosti Bidfood
  • Benefity jako 25 dní dovolené, zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravování a další

Nástup: červenec 2020 (lze na základě domluvy upravit)

Pracovní vztah: plný úvazek

Pokud Vás popis pracovní pozice zaujal, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a ukázky Vaší grafické práce.

Společnost
Bidfood Czech Republic s.r.o.
Adresa
V Růžovém údolí 553, Kralupy nad Vltavou – Mikovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Marketing, Potravinářství, Prodej a obchod, Grafik, Marketingová komunikace, Designer, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bidfood Czech Republic s.r.o., Tereza Korousová
315 706 220