Do našeho JenPráce.cz týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Specialista pro videoobsah. Vytváříme zajímavé videorozhovory a plánujeme další zajímavé video projekty. Na příklad se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=R1GagoGUJEY

Hledáme nadšence do videotvorby, který se chce podílet na zajímavém projektu.

Náplň práce

tvorba video a foto obsahu pro sociální sítě, web a interní využití
editace video a foto materiálu
návrh a tvorba přípravy scénářů
spolupráce při vzniku a přípravě kampaní
zajištění a příprava průběhu celého natáčení/focení jednotlivých kampaní
koordinace interních / externích spolupracovníků / autorů

Požadujeme:

zkušenosti s editací videa
zkušenosti s editací fotografií
zkušenosti s focením a pořizováním video záznamu
zkušenosti s nasvětlováním a prací ve studiu
organizační schopnosti

Nabízíme:

zajímavý projekt s možností seberealizace
práci se zajímavými osobnostmi
díky našim velkým komunitám na sociálních sítích vysokou sledovanost videotvorby
zázemí v příjemných kancelářích v srdci Karlína (přímo na metru Křižíkova) – jak to u nás vypadá se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=VujHdtbV9QY
možnost moderace plánovaných pořadů (není podmínka)

Pokud vás nabídka zaujala, reagujte skrze odpovědní formulář níže. K odpovědi na inzerát přidejte i ukázku vlastních prací (foto, video).

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Společnost
Coweo Technologies s.r.o.
Adresa
Thámova 166/18, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Fotograf, Grafik, Marketingová strategie, Produkční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.