Společnost KORONA CZ s.r.o.

Výrobní společnost zabývající se výrobou kancelářského zboží hledá v současné době zkušené kandidáty na pozici ŘEDITELE VÝROBY, jenž bude zodpovědný za řízení, implementaci a koordinaci výrobních procesů.

Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického směru
• zkušenosti na pozici ve vedení výroby
• schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
• velmi dobré technické, analytické a komunikační dovednosti a orientaci na výsledek
• organizační a manažerské předpoklady
• praxi ve vedení týmu

Nabízíme:
• zázemí tradiční společnosti v oboru
• možnost osobního a profesního růstu
• zajímavou náplň práce s velkým potenciálem, vedení lidí
• možnost seberealizace a uplatnění manažerských dovedností
• možnost realizovat vlastní nápady
• finanční ohodnocení dle Vašich schopností a pracovních výsledků
• perspektivu dlouhodobé spolupráce
• nástup možný ihned

Náplň práce:
• komplexní řízení výrobního provozu
• vedení týmu lidí ve výrobě
• organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
• odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby
• plánování strojních a personálních kapacit
• optimalizace výrobních procesů
• tvorba a plnění rozpočtů
• monitoring a řízení výrobních nákladů
• instalace nových technologií
• reporting vedení společnosti
• spolupráce s ostatními odděleními

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis odpovědí na tento inzerát.

Informace o pozici:

Adresa: Obora 20, 267 23 Lochovice

Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Zadavatel: Zaměstnavatel

Společnost
KORONA CZ s.r.o.
Adresa
Lochovice – Obora
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Typ pracovního poměru
Délka pracovního poměru