Společnost Dago s.r.o. pracuje v jedné z nejdynamičtějších oblastí reklamy – in-store marketingu – produkci a výrobě POP médií.
Spolupracuje s více než-li 150 klienty segmentů FMCG, elektroniky, farmacie.

3D designer / grafik

Jsme full - servisová reklamní agentura a hledáme do svého teamu nového, kreativního, grafického designera.

Náplň práce:

  • tvorba POS grafických vizuálů ve 3D podobě
  • jejich úprava dle požadavků obchodního oddělení a našich klientů
  • pro představu www.dago.cz

Co požadujeme:

  • kreativní a tvůrčí přístup
  • schopnost pracovat samostatně
  • spolehlivost, pečlivost a preciznost
  • znalost 3D grafických programů
  • software: Rhino - v případě potřeby zaučíme
  • Adobe Illustrator
  • Adobe Photoshop
  • znalost POS velkou výhodou

Co nabízíme:

  • stabilní společnost, která je na trhu od roku 1993
  • zajímavé platové ohodnocení
  • individuální ohodnocení projektů
  • možnost homeoffice
  • osobní rozvoj v rámci POS vývoje
  • neustále nové projekty a technologie
  • mladý, dynamický kolektiv
  • příjemné prostředí
  • občerstvení na pracovišti
  • teambuildingy
  • zaškolování
  • výstavy v zahraničí - jako inspirace

Pracovní doba:
8:30–17:00 hodin - místo výkonu práce Zdice

Den nástupu:
dle dohody

Společnost
DAGO, s.r.o.
Adresa
Komenského 1020, Zdice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.