Nebaví tě korporát? Hledáš místo, kde si můžeš vyvíjet věci “po svém”? Chceš dělat na projektu s přidanou hodnotou? Tak tuhle stránku dočti a třeba se potkáme v My Fair Landia, startupu který má za cíl propojovat férový byznys s dobročinnými projekty a lidmi, kteří si to prostě zaslouží.

Kdo jsme:

My Fair Landia je obchodní platforma. Férové on-line tržiště plné skvělých produktů, služeb. práce a nápadů. Ve světě bychom dostali nálepku “marketplace”, ale v Čechách je naší hlavní výsadou, že se zaměřujeme na lokální férové firmy, výrobce a ze všech našich příjmů dáváme 25 % na dobročinné projekty, které najdeš na našem webu.


Plán rozvoje máme cca na 2 roky dopředu, vše záleží na tom, jak budeme rychlí i díky tobě. Jsme startup v beta verzi (tak s tím prosím počítej), ale již teď rosteme o tisíce uživatelů měsíčně a aktuálně máme přes 700 aktivních obchodních nabídek.

Co nejsme

Nejsme zaběhnutá firma s hromadou procesů a směrnicemi kdy a jak si dělat kafe. Má to svá pozitiva i negativa. Nejsme financování ze zahraničních fondů (zatím), takže divoké mejdany na firemní účet rozhodně nemáme ani neplánujeme. Nejsme lenoši (až na slabší chvilky), takže víc než networkování řešíme růst projektu sezením u PC a prací.


Kdo bys měl/a být a co bys měl/a umět:

Základem naší práce je staré dobré PHP, konkrétně Laravel. Využíváme ale i další technologie. Hodně pracujeme s datovými feedy. Pomůže nám, pokud se vyznáš v nastavení serverů, či dataminingu, ale není podmínkou. Preferujeme tedy spíše full stack developera, který na různých úrovních ovládá (HTML, CSS, JavaScript, jQuery, PHP, SQL). Výhodou je nadšení do dalších technologií, které mohou projekt posunout dál.


Jaké konkrétní výzvy tě čekají po nástupu:

Vyvíjíme rychle a práci rozdělujeme do jednotlivých podprojektů, které na sebe vzájemně navazují. Ty budeš primárně vyvíjet samostatná řešení, která bude do ostrého provozu nasazovat hlavní vývojář. Zde pár věcí, které tě čekají:

 • Vývoj kompletního interního CRM a napojení na několik databází.
 • Přesun projektu na novou doménu.
 • Kódování modulu pro SEO.
 • Úprava řešení pro HR nabídky.
 • Napojení na služby třetích stran (dopravci, feedy, atp.)

Rozhodně máš z čeho vybírat a nejdříve budeš dělat to s čím máš největší zkušenost.

Jak vypadá výběrko:

 • Nejdříve nám prosím odešli své CV a pár vět o sobě spolu s kontaktními údaji.
 • Hned v průběhu prvního týdne ti dáme vědět, zda se chceme potkat, nebo s námi nemáš počítat.
 • Dalším krokem je videohovor (používáme Hangout, ale umíme i stařičký Skype a jiné platformy).
 • Pokud se domluvíme, že nám spolupráce dává smysl, bude následovat druhé kolo pohovoru, kde bude i hlavní vývojář a alespoň jeden další founder. Body ke schůzce ti zašleme předem.
 • Následuje návrh smlouvy a zkušební období.

A proč k nám?

Jsme malý tým, který se nebojí dělat velký projekt a zkoušet úplně nové věci a obchodní modely. Implementujeme nové technologie, umělou inteligenci, data mining a vyvíjíme úplně vlastní a komplexní řešení. Nemáme v tom takový pořádek a pracovní prostředí jako Google. Ani to s rychlostí změn ještě nejde. Za to děláme na věcech, které mohou být za pár let “hodně někde”. Chceme jít do zahraničí - ale kdy? To záleží i na tobě.

Odměna a benefity:

 • Stabilní odměna od 45 000 do 60 000 dle tvých zkušeností.
 • Podíl ve společnosti (“zaměstnanecké akcie”) po splnění podmínek
 • Vzdělávání - co potřebuješ, to tě naučíme na nějakém kurzu.
 • Občerstvení na pracovišti
 • Práce na HPP nebo ŽL
 • Pružná pracovní doba (nepípáme si)
 • Home office kolik potřebuješ (jak jinak teď taky :-))

Tak se prosím nestyď a napiš pár slov (ale ne ctrl+c / ctrl+v)


Informace o pozici

Společnost
MFL.cz s.r.o.
Adresa
Olivova 2096/4, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webmaster, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

MFL.cz s.r.o., Samuel Hornek