GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Frontend developer - JavaScript, Vue.JS a Angular JS

Náš klient je významným dodavatelem informačních a komunikačních systémů a aplikací se zaměřením na konvergentní sítě, jejich služby a bezpečnost. Pro daného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Frontend developer

Hledáme vhodného kandidáta pro vývoj v open-source prostředí se zájmem o oblast SDDC a containers.

Budeš pracovat na řadě zajímavých projektů, například z oblastí kontaktních center, sítích WAN, cloudových aplikací či open source projektech v oblasti datových center.

Náplň práce:

- vývoj v oblasti frontendu

- vývoj nových cloud aplikací v open-source prostředí

- změny konfigurace

- práce s běžícími službami

Kvalifikační požadavky:

- hledáme nadšence, který dostane prostor se vybrané technologie naučit

- budete mít možnost samostatně pracovat na zajímavých projektech

- znalost JavaScript a Vue.JS

- zkušenosti s AngularJS výhodou

- zkušenosti s vývojem v oblasti containers

- zkušenost se softwérovou integrací, web services, REST API a GraphQL

- výhodou znalost Bootstrap a AntDesign

- znalost českého/slovenského jazyka a anglického jazyka

Nabízime:

- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení

- Bonusy, roční odměny, konkurenční plat

- Účast na odborných konferencích

- Práce se skvělými technologiemi pro zajímavé klienty na různých projektech

- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků

- Flexibilní pracovní doba a možnost home office

- 5 týdnů placené dovolené

- 5 dnů nemocenské

- Kurzy angličtiny

- Stravenky

- Úžasné firemní akce

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura