Ascari je velmi úspěšná investiční společnost, jejíž hlavní business leží v oblasti lidských zdrojů. V portfoliu společnosti jsou však projekty napříč segmenty, personalistika, strojírenství, reality, IT a technologie, stavebnictví a mnohé další. Pokud hledáš seberealizaci a chceš se dostat ke spoustě projektům napříč všemi odvětvími, pokud chceš přicházet s vlastními myšlenkami a realizovat je od A do Z, jsi na správné adrese. U nás se můžeš dostat k opravdu zajímavým projektům a to nejlepší na tom je, že můžeš vymyslet vlastní projekty, které BUDE společnost pod tvým vedením realizovat!!! Hledáme hlavně parťáky, se silným business myšlením a podnikatelským duchem. Tak neváhej a přidej se k nám, společně můžeme realizovat spousty super věcí ;-)

SENIOR Recruiter/Headhunter

Hledáme člověka, který žije personalistikou a má obrovskou motivaci být naším interním headhunterem v prestižní personální agentuře. Jelikož se naše společnost neustále dynamicky rozvíjí, hledáme posilu, která bude mít nábor interních klíčových pozic pevně pod svými křídly a bude se aktivně podílet na dalším rozvoji firmy na českém i zahraničním trhu.


Na čem se budete podílet?

Jste dravá, ambiciozní osobnost, která se nebojí výzev a chcete se ukázat, jaký potenciál ve Vás je? MY VÁM DÁVÁME PŘÍLEŽITOST! Budete mít u nás šanci podílet se na:

· Náborovém procesu našich klíčových pozic v rámci vyššího, středního managementu a top managementu společnosti.

· Ve spolupráci s hiring managery budete mít možnost aktivně se podílet na náborových strategiích a projektech, které souvisí s naším rozvojem a expanzí na zahraniční trhy.

· Protože je pro nás tato role klíčová, budete mít plnou podporu při zavádění nových procesů a velkou míru zodpovědnosti spojenou s naplněním cílů.

Co Vám můžeme nabídnout?

· U nás dáváme na první místo možnost seberealizace a kariérního růstu napříč společností.

· Dostanete prostor pro rozvoj vlastního potenciálu, který využijete na maximum při práci na vlastních projektech.

· Za to, že nám ukážete, co se ve Vás skrývá Vám nabízíme zajímavé finanční ohodnocení 80 000 – 100 000,-


Jak si vás představujeme:

· Jste zdravě dravá osobnost, která chce mít možnost se prosadit.

· Vynikáte v komunikaci s lidmi a chcete se potkávat s uchazeči z velmi zajímavých sektorů.

· Budete využívat kreativních metod při vyhledávání vhodných uchazečů a hledat nové cesty jakým způsobem se k uchazečům dostat.

· Budeme rádi, pokud již nějaké zkušenosti s aktivním náborem máte např. z agentury, ale korporátní pravidla vás dusí.

Chcete mít možnost využít svůj náborářský talent? V tom případě neváhejte zaslat Vaše CV.


Informace o pozici

Společnost
Ascari s.r.o.
Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Prodej a obchod, HR konzultant, Náborář, Personalista, HR specialista, HR generalista, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura