Hospic Dobrého Pastýře je zařízení pro všechny, kteří se ocitli v konečném stádiu nevyléčitelné nemoci. Usilujeme o to, aby paliativní péče byla dostupná pro všechny, bez ohledu na věk, místo bydliště, sociální status nebo finanční možnosti.

Zdravotní sestra

Hospic Dobrého Pastýře v Čerčanech hledá do svého týmu zdravotní sestru

Náplň práce:

  • plánování a poskytování ošetřovatelské a zdravotní péče
  • sledování, hodnocení a zaznamenávání celkového stavu klienta
  • péče o umírající a jeho rodinu
  • vedení týmu a spolupráce s multitýmem

Požadavky:

  • odborná způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb.
  • bezúhonnost
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • schopnost týmové spolupráce
  • pozitivní vztah k pacientům

Nabízíme:

  • smysluplnou a samostatnou práci
  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • podporu přátelského pracovního týmu
  • moderní vybavení a prostory
  • možnost plného i zkráceného pracovního úvazku ve 12 hodinových směnách
  • další vzdělávání se v oboru
  • dotované stravování na pracovišti

V případě zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás.

Společnost
TŘI, z.ú.
Adresa
Sokolská 584, Čerčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.