Ubíjí Vás korporátní standardy? Na všechny změny v oddělení musíte mít schválení? Chybí Vám svoboda v rozhodování? Jestli odpovědi zní „ano“, pojďte se k nám realizovat. Hledáme do týmu parťáka s podnikatelským duchem, který nám pomůže přenastavit proces plánování výroby a je odhodlán převzít odpovědnost za včasné dodávky.

Výroba jehel a špendlíků je naší tradicí, nově však do ČR přejímáme také automotive výrobu kontaktů v segmentu elektromobility z mateřské společnosti v Německu.

Co vás čeká

  • přenastavit proces plánování tak, abychom dodávali zákazníkům objednávky ve slíbených termínech a nepotřebovali jsme k tomu tuny formulářů a tabulek
  • sestavit si dobře sehraný tým plánařů
  • vést tým zákaznické servisu/výrobních plánařů
  • zajistit přehled o plnění termínů objednávek k zákazníkům, možných skluzech a řešení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti s významnou změnou způsobu plánování
  • zkušenosti s vedením týmu min 3 roky
  • pokročilá znalost AJ podmínkou
  • schopnost rozpoznat problémy v nastavení procesů, a nikoliv jen vytvářet záplaty v nefunkčním nastavení
  • schopnost vidět a řešit problémy v souvislostech
  • tah na branku – vidí možnosti, jak to zlepšit, jde a zlepší to
  • týmový hráč a silná preference osobní komunikace před emaily
  • převzít odpovědnost za dodržení slíbených termínů dodávek zákazníkům
  • zodpovědnost, přesnost, důslednost, samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, týmová práce
  • základní znalosti Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

Výhodou bude, pokud budete umět

  • SAP
  • další cizí jazyk např. NJ

Co vám můžeme nabídnout

  • seberealizaci = velký prostor měnit a zlepšovat procesy, řešit problémy
  • vysokou podporu a transparentní komunikaci ze strany vedení firmy
  • osobní a odborný růst, možnost kariérního růstu
  • jasnou firemní vizi, poslání, strategii, hodnoty a cíle
  • manažerský tým s podnikatelským duchem, který si na nic nehraje
  • atraktivní mzdu dle prokazatelných zkušeností a schopností, roční bonus dle splnění stanovených cílů
  • hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Tak co myslíte, je to příležitost pro Vás?

Neváhejte a pošlete svůj životopis přes odpovědní formulář jobs nebo zavolejte. Na vaše reakce se těší Gabriela Albrechtová 774 186 460.

Společnost
Inovan CZ s.r.o
Adresa
Tyršova 734, Zliv
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Výroba a průmysl, Dispečer, Logistik, Plánovač výroby, Specialista logistiky, Ředitel/manažer logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel