Baví vás mzdové účetnictví? Jste zkušený profesionál v oblasti mezd nebo máte zkušenosti jako junior mzdová účetní? Hledáte novou kariérní přáležitost, ale chcete i nadále pracovat jako mzdová účetní? Zároveň potřebujete změnu, posunout se jiným směrem, dělat více pestřejší, různorodější práci? A myslíte si, že to není možné, že práce mzdovky je přeci všude pořád to samé?

My víme o místě, kde můžete uplatnit svoje zkušenosti mzdové účetní, ale zároveň budete mít mnohem pestřejší pracovní náplň

Pro našeho klienta, auditorskou společnost, hledáme interní JUNIOR a SENIOR MZDOVOU ÚČETNÍ.

Koho hedáme?

Hledáme srdcaře, kterého baví mzdové účetnictví. Osobnost, která již působila na pozici JUNIOR nebo SENIOR mzdové účetní. Je flexibilní, pečlivá, baví ji interní mzdové účetnictví, ale ani myšlenka pracovat jako mzdová účetní pro více klientů ji není cizí. Zároveň je tato osobnost komunikativní, má řidičský průkaz

Co bude vašim úkolem?

Budete zodpovědná za kompeltní interní mzdové účetnictví společnosti. ( cca. 30 osob) Ale tím to nekončí. Společnost se zabývá personálními audity. Při těchto auditech se zaměřuje především na oblast optimalizace nákladů. Hledá způsoby, jak mohou firmy udělat něco jinak, efektivněji a zároveň ušetřit nebo zvýšit svůj zisk. Hlavním předmětem auditů jsou proto mzdy. A v tom jim pomůžete. Budete se podílet na zpracování mezd několika klientů ve spolupráci s jejich mzdovými účetními. Zároveň budete odbornou podporou v oblasti mezd pro klienty a jejich personální a mzdové oddělení. Pozice tedy vyžaduje občasné cestování.

Co vám nabízíme?

Novou příležitost. Různorodou pracovní náplň. Prostřednictvím auditů, na kterých se budete podílet, možnost zjistit jak fungují desítky jiných společností v oblasti zpracování mezd. Zároveň získáte další zkušenosti v oblasti interního mzdového účetnictví. Dobrou dopravní dostupnost. Příjemný kolektiv v rodinné vile s neformální atmosférou.

Pokud se chcete posunout dál, pošlete nám svůj životopis. Rádi se s vámi potkáme.


Informace o pozici

Společnost
Personální institut, s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura