GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Mzdová účetní

Máte minimálně 3 roky zkušeností v pracovněprávní agendě a znalosti zákoníku práce?

Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti Integrovaných Facility služeb, hledáme zodpovědnou a pečlivou mzdovou účetní.

Náplň práce:

  • Samostatné vedení mzdové agendy pro cca 300 zaměstnanců
  • Zpracování ročních zúčtování záloh, vyúčtování daní
  • Zpracování stravenek, objednávání, výpočet nároku, výdej, evidence
  • Komunikace se zdravotními pojišťovnami, OSSZ a dalšími úřady
  • Měsíční reportování mzdových nákladů a komunikace s centrálou

Požadujeme:

  • Vzdělání ekonomického směru - SŠ, VŠ
  • Minimálně 3 roky praxe ve vedení mzdového účetnictví
  • Praxe se softwarovými produkty na výpočet mezd
  • Znalost české pracovněprávní a mzdové problematiky a legislativy
  • Znalost práce s MS Office
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Proaktivní přistup k řešení úkolů
  • Zájem o osobní a profesní růst, učenlivost

Nabízíme:

  • Stabilní pracovní místo v silné nadnárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Přátelský tým
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport Benefit kartu
  • Slevu do divadla
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Termín nástup: ihned / dle dohody

V případě zájmu nás prosím kontaktujte odesláním svého životopisu a my se Vám ozveme:)

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Fügnerovo náměstí 1808/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

GIT Consult Czech s.r.o., Erika Hájek Soliková