Požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání
Dobrá znalost MS Office a Adobe Photoshop
Dobrá orientace ve webdesignu
Zkušenost s tvorbou grafiky a webové grafiky
Výborná znalost ČJ a pravopisu
Zkušenosti s fotografováním
Schopnost aktivně používat montáže, retuše, korektury, předtiskovou přípravu
Dovednost videostřihů vítaná

Nabízíme

Zaměstnanecký poměr HPP
Zaručenou mzdu plus systém odměn
Zaškolení
Přátelský pracovní kolektiv Snadná dostupnost společnosti- poloha v Hradci Králové vedle OC Futurum

Náplň práce

Vypracování grafických návrhů propagace a reklamy- příbalové letáky ke zboží, katalog, propagační tiskoviny, plakáty, inzerce, bannery

Focení produktů a koláží, grafické zpracování nafocených podkladů
Webdesign- firemní presentace, produktové microsites
Vytvoření a následná správa firemního profilu na sociálních sítích Facebook, Linkedin, Google+, YouTube

Kromě svého životopisu v ČJ můžete zaslat i portfolio s reprezentativní ukázkou svých prací

Výběrové řízení se skládá z testů, pohovoru a praktické zkoušky- vytvoření zakázky na základě zadání
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro YATE s.r.o., dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Společnost
YATE spol. s r.o.
Adresa
Brněnská 371, Hradec Králové – Nový Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel