A DOMA z. s., významný poskytovatel sociální služby osobní asistence, inovativních projektů pro rodinné pečující a komunitní život na Praze 4 vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:

FUNDRAISER

Náplň práce:

  • vytvoření kompletní fundraisingové strategie organizace
  • aktivní vyhledávání grantových (nadace, firmy) a dalších fundraisingových příležitostí a jejich příprava, zpracování a administrace
  • oslovování potenciálních dárců a sponzorů (firemní i soukromé zdroje)
  • pravidelná komunikace s dárci, správa databáze dárců
  • návrh a realizace fundraisingových kampaní, benefiční akce
  • spolupráce na přípravě prezentačních materiálů organizace (výroční zprávy, informační prospekty, texty na web, prezentace)

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání, výhodou ekonomického zaměření
  • znalost projektového řízení a minimálně 1 rok praxe v oblasti fundraisingu
  • samostatnost, kreativitu, spolehlivost, systematičnost, pečlivost a zodpovědnost
  • orientace na výsledek, motivace dosahovat stanovených cílů
  • výborná znalost ČJ slovem i písmem
  • práce na PC (MS Office – především Excel a PowerPoint na výborné úrovni, databáze, internet)

Nabízíme:

  • HPP, 32.000,-Kč hrubého
  • možnost být u nastavení nových procesů od začátku, prostor pro vlastní realizaci kreativních nápadů
  • stravenky, služební telefon a PC
  • podpora odborného vzdělávání v oblasti fundraisingu
  • služební automobil k dispozici
  • po zapracování další systém benefitů

Zájemce o pracovní pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV.

Společnost
A DOMA z. s.
Adresa
Na strži 1683/40, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Direct Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace