Pro jednu z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu v oblasti financí a realit hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného JAVA Developera s dobrou znalostí v oblasti JS-based frontendových řešení i Java-based backend systémů. Zapojíte se do vývoje komplexních, business-critical a inhouse řešení společně s adaptací stávajících řešení na moderní technologie. Můžete se těšit na přátelské pracovní prostředí a flexibilní pracovní dobu s možností využití až 40% home office.

Náplň práce
- vývoj komplexních, business-critical, inhouse řešení
- integrace s širokou škálou externích systémů
- adaptace stávajících řešení na moderní technologie
- míra samostatnosti odpovídající schopnostem a chuti
- neutuchající proud nápadů managementu a obchodu, kde o výzvy není nouze
- rychlá odezva na odvedenou práci

Požadavky
- seniorní pragmatická vyzrálost a efektivita
- velmi dobré znalosti v oblasti Java-based backend systémů a ideálně i JS-based frontend řešení
- schopnost táhnout za jeden provaz
- samostatnost při návrhu a implementaci funkčních celků
- chuť učit se novým věcem
- komunikativnost
- proaktivní přístup k řešení problémů
- ochota učit se nové věci
- všeobecný přehled

Bonusy
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- flexibilní začátek/ konec pracovní doby
- stravenky/příspěvek na stravování
- občerstvení na pracovišti

Společnost
CoolPeople a.s.
Adresa
České Budějovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CoolPeople a.s., Kateřina Hofmanová
+420 731 521 738
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.