Rádi bychom rozšířili náš tým zkušených strojních mechaniků o další posilu.

Pracovní náplň:

  • opravy výrobních a nevýrobních zařízení v nepřetržitém provozu
  • seřizování výrobních zařízení
  • spolupráce s ostatními útvary společnosti a externími firmami při opravách

Požadavky:

  • ukončené střední vzdělání technického zaměření
  • manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci
  • předchozí zkušenosti jsou výhodou nikoliv podmínkou
  • datum nástupu dohodou

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

Společnost
SVAPOMONT s.r.o.
Adresa
Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Strojírenství, Strojní zámečník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SVAPOMONT s.r.o., David Kunert
777 819 610