Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická

PRACOVNÍK PŘÍMÉ PÉČE

Naše vize spočívá v individuálně pojaté službě založené na přístupu zaměřeného na člověka. Naším cílem je hledat způsoby, jak našim klientům umožnit žít život, který bude zdůrazňovat jejich přednosti a který bude vést k jejich maximálnímu začlenění do společnosti.

Hledáme kolegu/kolegyni do týmu, který:

- bude pracovat s dospělými lidmi, kteří potřebují podporu v různých oblastech života dle jejich individuálních potřeb

Vaším úkolem bude:

osobní asistence osobám s mentálním a kombinovaným postižením

Požadujeme:

- kladný vztah k osobám se zdravotním postižením

- bezúhonnost a zdravotní způsobilost

- zodpovědný přístup k práci, schopnost empatie, psychická odolnost, trpělivost

- schopnost jednat s různými typy klientů a přizpůsobit se jejich tempu a potřebám

- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme:

- po roce smlouvu na dobu neurčitou

-dvanáctihodinovou pracovní dobu ( v měsíci cca 14-15 směn )

- platový tarif od 23 870,- Kč (bez splněných kvalifikačních požadavků)

- příplatky za víkendy (25% prům. hod. výdělku)

- příplatky za noční směny (20% prům. hod. výdělku)

- příplatky za svátky (100% prům. hod. výdělku)

- při dosahování výborných pracovních výsledků část osobního ohodnocení již po prvním odpracovaném měsíci

- 6 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění 250,-Kč/měsíčně

- stravování za dotovanou cenu (oběd 24,- Kč)

- bezplatné masáže

- možnost skloubení práce a studia

- individuální a týmovou supervizi

- možnost dalšího vzdělávání

- ochranné pomůcky

- přátelský kolektiv

Po zkušební době:

- OSOBNÍ OHODNOCENÍ AŽ 5000,- KČ

- čtvrtletní odměny

- poukázky na kulturu a sport ve výši 1000,- Kč/čtvrtletně

Přijďte se k nám podívat a staňte se naším kolegou!

Adresa
Sulická 1597/48, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 23 870 – 28 870 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Sulická 48/1597, 142 00 Praha 4 – Krč, Česká republika