ESOX je už 29 let generálním dodavatelem pozemních staveb, s obratem přes 500 miliónů a více jak 80 zaměstnanci. Máme rádi moderní a chytré postupy ve všem, co děláme. Práce nás baví a chceme všechno dělat trochu jinak. Na stavbě máme pořádek jak v buňkovišti, tak v penězích a papírech.

Stavbyvedoucí - moderní stavební firma ESOX

Pokud máte zkušenosti jako stavbyvedoucí a vedl jste stavby za 50-100 milionů, zvládáte každodenní práci s chlapy na stavbě, jako i komunikaci se subdodavateli a investory, zároveň umíte držet jak harmonogram, tak rozpočet stavby, pak pro vás máme práci, kterou hledáte!

Co vás čeká v prvních 3 měsících?

  • Dostanete první stavbu, kterou s přípravářem nachystáte a začnete vést.
  • Naučíme vás, jak fakturujeme, vedeme mzdy a poznáte všechny spolupracovníky.
  • Zjistíte, jak si u nás objednat všechno – od tužky po bagr.

Protože máme rádi moderní software, budete mít ke své práci k dispozici Hilti-on-track!, Office 365, MS Project a další.

Jaké budou vaše cíle pro první rok?

  • Budeme hodně koukat na to, jestli máte obchodního ducha a umíte vytvářet úspory a technologické alternativy.
  • Zajímá nás, jestli budete na konci stavby s investorem větší kamarádi než na začátku.
  • Pokud zvládnete sám uhlídat i velkou fakturaci nebo si vzít atypickou rychlovku – super.
  • Na vašich stavbách bude uklizeno a všichni budou mít na hlavách helmy.

K tomu budete potřebovat:

  • zkušenost a praxe na pozici stavbyvedoucího.
  • autorizaci a stavební vzdělání - výhodou, ne však podmínkou.
  • organizační schopnosti, jak při organizaci staveniště, tak při organizaci vlastní práce.
  • samostatnost a férovost.

A co za to nabízíme?

Našimi hodnotami jsou: poctivost, profesionalita, invence, inovace a řemeslo.

Benefity:finanční bonus - reflektující kvalitu odvedené stavby; vstupenky na HC Kometa, možnost využití firemní chaty na Vysočině, dotovaná Multisport karta (možnost využití sportovišť a wellness po Brně), stravné 87 Kč/den, možnost zapůjčení vybavení, firemní akce, školení, moderní prostředí firmy, sympatický kolektiv, kde si lidé umějí ze sebe udělat legraci a zároveň si pomoci či se společně potkat třeba na grilovačce nebo interaktivním školení první pomoci.

Chcete se dozvědět více o naší firemní kultuře?

ESOX instagram: https://www.instagram.com/esox_sro/?hl=c

Firemní stránky: www.esox.red

Facebook: https://www.facebook.com/ESOXsro/

Společnost
ESOX, spol. s r.o.
Adresa
Libušina třída 826/23, Brno – Kohoutovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ESOX, spol. s r.o., Michaela Nováková