Ahoj, tady Michal z týmu Zoner Photo Studia. To je software z Brna, který pomáhá upravovat fotky lidem na celém světě (snad kromě Antarktidy). Hledám do našeho marketingového týmu kolegyni nebo kolegu, kteří si vezmou na starost naše e-mailové aktivity a budou je dále rozvíjet.

Manažer e-mailového marketingu (plány, texty, analytika)

Co bude tvým denním chlebem

 • Budeš plánovat a rozvíjet mailovou komunikaci značky. Konverzní kampaně, retenční maily, automatizace mailové komunikace.
 • Budeš hodně psát, dost mazat, trochu přepisovat. Vymýšlet ty nejchytlavější texty pro maily a vstupní stránky.
 • Staneš se mistrem řádu mail-fu. S pomocí automatizovaných nástrojů budeš chystat vítané zpestření mailových schránek našich uživatelů.
 • Přetavíš data na znalosti. Aby každý mail a stránka byli lepší, než předchozí, je potřeba se poučit z minulosti. A z dat. Hlavně z dat.
 • Školení, kurzy – chceme, aby ses neustále rozvíjel/a a zlepšoval/a a rádi ti to zaplatíme.

Bez čeho to nepůjde

Základem jsou dobré organizační schopnosti, samostatnost a proaktivita. To v našem případě znamená, že jsi schopná/ý tlačit své úkoly a projekty dopředu ke zdárnému dokončení, upozorňovat kolegy na dodání podkladů a tak podobně.

Vyžadujeme pečlivost a pečlivost. V inzerátu to má každý, my raději hned dvakrát, protože je opravdu důležité, aby nám uživatelé neposílali maily zpátky s podtrženými hrubkami. Také – a to je velmi důležité - je nezbytné mít oko pro detail.

Musíš vládnout výbornou češtinou, zvládnout dobře angličtinu (ale neboj, záda ti jistí rodilý mluvčí) a v obou jazycích bys měl/a umět psát chytlavou formou.

Povinná je také chuť se učit, zdokonalovat svěřené kanály a profesně růst. To opravdu neber jako prázdnou frázi, nehledám jen „udržovače“. Navíc, pokud máš srdce pro fotku, tahle práce tě bude bavit. A pokud nemáš, určitě láskou k fotografování načichneš u nás.

Dál už jenom samé benefity a sociální jistoty.

 • Peníze. Až na prvním místě. Za dobrou práci tě odměníme.
 • Stabilní firma, která je tu 26 let, překonala minulou krizi a překoná i tu další.
 • Příjemné kanceláře v centru Brna (žádný openspace) deset minut od hl. nádraží.
 • Sportovní vyžití na náš účet (smlouvy se sportovišti)
 • Zapůjčení fototechniky od výrobců
 • Vybavená videostřižna s technikou
 • Paušál na volání a internet pro soukromé využití
 • Jazykové kurzy na pracovišti
 • Firemní produkty (knížky, fotopředměty, software, služby) zdarma nebo se slevou
 • Parkování v centru Brna 24/7 zadarmo

Pro koho budeš pracovat

Jsme ZONER software, zhruba stohlavá firma, která si ale díky rozdělení na divize zachovává ráz rodinného podniku. Nečekej nesmyslné korporátní porady, pět úrovní schvalování a plýtvání penězi. Hlavním zaměřením naší (softwarové) divize je vývoj a prodej editoru a správce fotek Zoner Photo Studio X (www.zoner.cz).

V marketingovém týmu je nás deset, máme pravidelnou soutěž v pečení štrúdlů, zimní stmelovací pobyty, pravidelné společné obědy, uklidňující řasokoule a bonsaje.


Informace o pozici

Společnost
ZONER software, a.s.
Adresa
Nové sady 583/18, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


ZONER software, a.s., Michal Prouza