Jste specialistou na CNC stroje a technologie? Láká Vás práce u úspěšné mezinárodní společnosti, která vlastní prestižní technologické know-how? V roce 2020 bude zahájen unikátní provoz v novém výrobním závodě v Kozomíně.

Co Vám nabízíme:

- Nadstandardní mzdové ohodnocení.
- Prostředí nového moderního závodu s jedinečnou technologií, za jehož vznikem stojí stabilní společnost.
- Možnost být u budování nového týmu v rámci projektu na zelené louce, který do budoucna nabízí velký prostor k seberealizaci a růstu.
- Možnost zaškolení a získání praxe v R&D centru v Kodani.

Jaká bude Vaše náplň práce:

- práce s CNC stroji - obrábění kovů
- uplatnění metod metalurgie - obrábění, broušení, řezání, leštění
- práce s měřicími přístroji, kontrola kvality
- dohled nad dodržováním postupů a správnosti výroby
- programování CNC strojů v programech MathLab a Python

Co byste měl/a splňovat:

- SŠ/VŠ technického, ideálně strojního, zaměření
- Zkušenost s prací s CNC stroji - ideálně obrábění kovů, 5ti-osé, vysoká přesnost, znalost metrologie.
- Ochota pracovat ve směnném provozu.
- U některých pozic znalost CNC programování, znalost mechaniky a hydrauliky.
- Alespoň základní znalost angličtiny.

- Případná ochota zaškolit se v zahraničí.

Chcete vědět více?

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v českém jazyce, ideálně co nejpodrobnější. Pokud máte k dispozici, budeme rádi i za přiložení verze v anglickém jazyce.

Společnost
AAC Technologies Solutions (CR) s.r.o.
Adresa
Kozomín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Technika a vývoj, Věda a výzkum, Výroba a průmysl, Operátor CNC strojů, Servisní technik, Pracovník výzkumu a vývoje, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AAC Technologies Solutions (CR) s.r.o., Eva Jahodová
739 237 008