Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Developer mobilních aplikací

Co vás čeká

Vývoj mobilní aplikace pomocí technologie Flutter

Úprava nativní části aplikací Android/iOS

Celková analýza a návrh technického řešení aplikace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Uvítáme praxi s vývojem ve Flutter(Android, iOS) - ale není podmínkou

Znalost jednoho z jazyků Dart/Java/Swift

Znalost Rest API nebo Sqlite

Praxi s databázovými aplikacemi (MSSQL atd…)

Co vám můžeme nabídnout

Možnost pracovat částečně z domova

55 dní volna + dalších 5 dní volna

Skvělou kantýnu přímo v budově, firemní posilovnu, Multisport kartu, Cafeterii

Podporu tvé kariéry a realizaci tvých nápadů

Práci v přátelské a týmové atmosféře

Práci na HPP v zázemí stabilní společnosti

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura