O VIVmail.cz
Naše společnost je jedním z největších poskytovatelů technologií a služeb v oblasti E-mail Marketingu v regionu CEE.

Pomáháme našim klientům skrze vlastní E-mail marketingovou technologii Targito v automatizované a personalizované komunikaci s jejich zákazníky. Pracujeme s BIG DATA pro lepší poznání zákazníka a technologie sama vytváří personalizovaný obsah každému jednotlivému příjemci sdělení. Naše technologie využívá 100+ klientů jako O2, Conrad, Feedo, Insportline, Lekarna.cz, Finep, Euronics a mnoho dalších. V r2019 jsme získali několik ocenění v soutěžích. Jsme menší firma do 20 zaměstnanců, která přirozeně roste a to bez pomoci investorů a EU fondů. Naše řešení zvyšuje několikanásobně výsledky e-mail marketingu a ROI řešení se pohybuje přes 600+%. Klienti především oceňují naše know-how jak využít pokročilé technologie a tak klientům zvyšujeme obrat z E-mail marketingu.

Senior Business Development Manager

Hledáme akvizičního obchodníka - huntera na pozici Senior Business Development Manager

Co byste měli znát a umět?

- NEmusíte mít zkušenosti v on-line marketingu
- Vášeň pro získáváním nových zákazníků v B2B
- Prokazatelné výsledky v minulosti (reference)

Na jaké klienty se zaměřujeme?

Pomáháme typicky středně velkým a velkým společnostem s obratem v řádů x00mil. Kč, segmentu retail, eCommerce, banky, pojišťovny, operátoři, poskytovatelé služeb, tedy B2C společnosti a velké B2B společnosti (tisícovky kontaktů na B2B partnery). Naši klienti mají vždy eComemerce projekt např. eShop a hledají řešení na zvýšení obratu. Klienti jsou po celé republice a mnohdy to jsou výrobci s vlastním eCommerce prodejem koncovému zákazníkovi. Pokud má klient i síť prodejen, je to výhodou.

Co nabízíme?

Neomezené odpovídající platové ohodnocení a bonusy při plnění našich společných cílů.

Nabízíme pracovitý kolektiv mladých lidí v prestižních kanceláři v centru Prahy. Díky vlastnímu vývoji máte možnost ovlivnit výslednou podobu produktu. Pokud chcete využít svoji angličtinu, pak můžete být v kontaktu se zahraničními zákazníky, technologickými partnery v UK a USA. VIVmail.cz je oceňován zákazníky díky jedinečnému know-how a pokrokovosti technologii, které využívá. Můžete se i vy stát součástí respektovaného týmu, který si za posledních 8 let vybudoval silnou pozici na trhu.

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Myslíme na naše zaměstnance a řešíme jejich problémy. Pokud chcete být včas u své rodiny a stihnout koupání dcerky nebo odvézt syna na trénink a vidět jak se mu daří, pak jsme ta správná firma. Cestujete z daleka a trávíte hodně času na cestě do práce? Pak můžete za stejných podmínek pracovat i ve vlaku / autobusu a odjíždět z práce dříve. Nechcete mít špatný pocit, když píšete šéfovi, že dítě onemocnělo a potřebujete dopoledne s ním zůstat doma? Jsme normální šéfové, důvěřujeme našim zaměstnancům. Jen po nich chceme dobře odvedenou práci a za to odpovídající odměnu. Hrajeme fér, včas platíme své závazky a na čem se domluvíme vždy platí. Jsme profitabilní firma, ne start-up. Hledáme zkušené a profesně seniorní kolegy do týmu.


Pokud chcete pracovat v naší firmě, rádi se s vámi potkáme u nás na Jungmannově náměstí 18, Praha 1.


Více na www.vivmail.cz, www.targito.com a komunita.targito.com


Informace o pozici

Společnost
VIVmail.cz s.r.o.
Adresa
Jungmannovo náměstí 753/18, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel